15. NEDJELJA KROZ GODINU – B                   11. srpnja 2021.

Utorak, 13. srpnja: blagdan Majke Božje BistričkeBlagdan slavimo uz molitvu krunice  u 18,30  i svetu misu u 19,00 sati.

U Lučelnici će biti misa u 8,00 sati u zahvalu Majci Božjoj Bistričkoj.

Hodočašće naše župe na Mariju Bistricu: 7. kolovoza (subota nakon Porcijunkule). Od danas se možete predbilježiti za ovo hodočašće.

Kroz  ljetno vrijeme (srpanj i kolovoz) u župnoj crkvi neće biti večernje mise, a na sv. Filipu je nedjeljna misa u 17,00 sati!

Preporučamo vjernicima koji nedjeljom prije podne ne mogu doći na misu,  jer su spriječeni, da imaju mogućnost u kapeli sv. Filipa i Jakova u 17,00 sati!

Potičemo sve vjernike, a osobito roditelje i djecu, da ne propuštamo kroz ljeto nedjeljnu svetu misu. I kad smo na godišnjem odmoru potražimo crkvu i sudjelujmo na nedjeljnoj svetoj misi.

Važna obavijest za sve članove našeg župnog zbora!Danas poslije podne, nakon mise na sv. Filipu koja je u 17,00 sati, pozvani ste na prigodni susret i  druženje na dvorištu rodne kuće p. Drage  (Letovčan).

Katolički tisak:  Glas koncila, Glasnik SiM i Marija…