16. NEDJELJA KROZ GODINU – B                   18. srpnja 2021.

Hodočašće naše župe na Mariju Bistricu: 07. kolovoza (subota nakon Porcijunkule). Nakon svete mise možete se upisati za hodočašće i preuzeti kartu za autobus. Autobus će krenuti  od  Novih Dvora –  Gredica –  Lepoglavca – Klanjca i Lučelnice.

Na blagdan sv. Joakima i Ane, roditelja BDM (ponedjeljak, 26.srpnja) biti će večernja sveta misa sa više nakana, a svoje nakane upišite u Župnom uredu.

U  nedjelju, 25.srpnja (dan prije sv. Ane) biti će misa sa više nakana u Lučelnici i sv. Filipu pa možete uključiti svoje nakane.

Kroz  ljetno vrijeme (srpanj i kolovoz) u župnoj crkvi nema večernje mise, a na sv. Filipu je nedjeljna misa u 17,00 sati!

Preporučamo vjernicima koji nedjeljom prije podne ne mogu doći na misu,  jer su spriječeni, da imaju mogućnost u kapeli sv. Filipa i Jakova u 17,00 sati!

Potičemo sve vjernike, a osobito roditelje i djecu, da ne propuštamo kroz ljeto nedjeljnu svetu misu. I kad smo na godišnjem odmoru potražimo crkvu i sudjelujmo na nedjeljnoj svetoj misi.

Katolički tisak:  Glas koncila, Glasnik SiM i Marija…