ŽUPNA KATEHEZA ILI ŽUPNI VJERONAUK kao priprava naših vjeroučenika za svete sakramente Prve Pričesti i Svete Potvrde održava se u Klanjcu i u Lučelnici prema slijedećem rasporedu:

KLANJEC:

Vjeroučenici 2. razreda (dalnja priprava za Prvu Pričest): druge i četvrte nedjelje u mjesecu u 10,30 sati, a u 11,00 sati sudjelujemo na župnoj misi.

Vjeroučenici 3. razreda (bliža priprava za Prvu Pričest): utorkom u 12,20 sati (nakon nastave).

Vjeroučenici 4. razreda (prošlogodišnji Prvopričesnici): prva i treća nedjelja u mjesecu u 10,30 sati, a u 11,00 sati sudjelujemo na župnoj misi.

Vjeroučenici 7. razreda (dalnja priprava za Svetu Potvrdu): prvi i treći četrvrtak u mjesecu u 14,15 sati.

Vjeroučenici 8. razreda (bliža priprava za Svetu Potvrdu): petkom u 14,15 sati.

Pozivamo sve vjeroučenike na redovito sudjelovanje na nedjeljnim i blagdanskim misnim slavljima!

SVAKE ĆU NEDJELJE S BOŽJIM NARODOM SLAVITI EUHARISTIJU!

LUČELNICA:

2. razred (dalnja priprava za Prvu Pričest): druge i četvrte srijede u 12,15 sati.

3. razred (bliža priprava za Prvu Pričest): srijedom u 12.15 sati.

7. razred (dalnja priprava za Svetu Potvrdu): druge i četvrte srijede u 14.15 sati.

8. razred (bliža priprava za Svetu Potvrdu): srijedom u 14,15 sati.

SVAKE ĆU NEDJELJE S BOŽJIM NARODOM SLAVITI EUHARISTIJU!