31. NEDJELJA KROZ GODINU                       01. studeni 2020.       SVI SVETI

Svete mise:   8,00 – rana misa                      11,00 – župna misa u župnoj crkvi                      11,00 – misa na Klanječkom groblju i molitva za pokojne                      15,00 – misa na groblju sv. Filipa i molitva za pokojne

Nedjeljne mise na sv. Filipu su u 15,00 sati (zimsko vrijeme).

U Lučelnici danas nema mise pa dođimo na groblje!

Pridržavajmo se uputa stožera i naših biskupa – nošenje zaštitnih maski i distanca.

Danas, na svetkovinu Svih svetih možete zadobiti potpuni oprost za svoje pokojne uz uobičajene uvjete: ispovijed, sveta misa i pričest, molitve Vjerovanje i Oče naš te molitva na nanu sv. oca pape.

SUTRA –  DUŠNI DAN:  Mise su u župnoj crkvi u 8,00 i navečer u 18,00 sati.                                           U Lučelnici je misa u  8,00 sati.

ŽUPNI VJERONAUK  za naše vjeroučenike se nastavlja po redovitom rasporedu.

Slijedeće nedjelje prije župne mise u 10.15  imaju susret  vjeroučenici  2. razreda.

HVALA našim obiteljima koje  svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale  naše obitelji da u svojim mogućnostima daruju za potrebe crkve i samostana! Završili su radovi na obnovi drvene crkvene hiže na sv. Filipu.

Vjerski tisak: Glas koncila … Glasnik Marija…