4. VAZMENA NEDJELJA                                 21. travnja 2024.

NEDJELJA DOBROG PASTIRA

Danas na Nedjelju Dobrog Pastira posebno molimo za nova duhovna zvanja !

Danas u 10.15 – mjesečni župni susret za vjeroučenike 4.5.i 6. razreda!

Slijedeće nedjelje u 10.15 – župni vjeronauk za vjeroučenike 2. razreda.

Danas uz župnu misu u 11,00 sati: Susret krizmanika i roditelja!

Naša župna slavlja:

Slijedeće nedjelje, 28. travnja : Slavlje sv. Florijana, zaštitnika vatrogasaca i grada Klanjca. Svečana zavjetna misa kod sv. Florijana bit će u 11,00 sati.

Zavjetna procesija kreće iz Trga Antuna Mihanovića u 10,30 sati u kojoj sudjeluju vatrogasci, predstavnici grada i Županije i svi ostali vjernici naše  župe.

Zato pozivamo sve vas da sudjelujemo u što većem broju.

U župnoj crkvi neće biti župne mise, nego se pridružujemo ovome slavlju.

Naši vatrogasci će kombijima prevesti do Florijana one koji ne mogu pješačiti!

Pjevanje za Župni zbor je srijedom u 19,30 sati ( nakon večernje mise).

HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom pomažu u obnovi naše župne crkve i samostana. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima.

Važna obavijest za mlade vjernike:

Susret HKM bit će u subotu, 4. svibnja u Gospiću. Mladi iz našeg dekanata će ići organiziranim autobusom  pa pozivamo mlade neka se jave u Župni ured gdje će dobiti sve informacije. Mladi se za ovaj susret prijavljuju osobno “on-line” i popunjavaju prijavnicu s potrebnim podacima  do 20. travnja (produžen je rok za prijavu).

Obavijestite jedni druge, da znamo koliko ima prijavljenih! Javite se nakon mise!Katolički tisak: Glas koncila,  MAK za naše vjeroučenike, Glasnici za pretplatni