DRUGA KORIZMENA NEDJELJA                 5. ožujka 20223.

Danas je prva nedjelja u mjesecu kada molimo za nova duhovna zvanja, a svojim darovima pomažemo našim odgojnim ustanovama. Hvala Vam na molitvi i darovima za naše sjemenište.

Danas: KORIZMENI SUSRET RODITELJA I VJEROUČENIKA 1. i  2. razreda.           10,30: Križni put a u 11,00  Župna misa i sastanak.

Slijedeće nedjelje: KORIZMENI SUSRET RODITELJA I VJEROUČENIKA                                 3. i 4. razreda (ovogodišnji i prošlogodišnji prvopričesnici).                                 10,30: Križni put a u 11,00 sati  Župna misa i sastanak.

Korizmeni  Križni put: Petkom u 17,30 sati ( prije večernje mise)Nedjeljom u 10.30 ( prije Župne mise).  Dođimo na vrijeme!

Danas poslije podne u 15,00: Križni put na kalvariji sv.Florijana. Križni put predvode članovi FSR-a i liturgičari. SVI STE POZVANI!

Križni put u Lučelnici: petkom u 17,00 sati i nedjeljom prije mise.                     Sveti Filip: nedjeljom prije mise.

Potičemo sve vas vjernike na ovu korizmenu pobožnost prema Isusovoj muci i smrti na križu. To je dio naše kršćanske priprave za Uskrs.

Pozivamo i potičemo sve vas da nedjeljom svoje molitve i nakane, ispisane na papiriću,  stavite u košaricu ispred oltara. Vaše molitve ćemo uključiti u  molitvu vjernika i uključiti u svetu misu!

Pozivamo sve članove župnog zbora u srijedu navečer na pjevanje i prepremu za Uskrs. Obavijestite jedni  druge da budemo svi na probi!

CARITAS!I ove korizme vas pozivamo na Caritasovu akciju prikupljanja novčanih priloga za naše najsiromašnije obitelji. Hvala vam za vašu dobrotu! Namirnice smo već nabavili koje ćemo uz pakete Caritasa Zagrebačke nadbiskupije uručiti najpotrebitijim obiteljima u našoj Župi. To će ovih dana uručiti djelatnici našeg Župnog Caritasa.

Katolički tisak: Glas koncila, MAKza naše vjeroučenike …