PRVA KORIZMENA NEDJELJA – A              26. veljače  2023.

Danas je župni susret za vjeroučenike 2. razreda, a nakon Križnog puta i župne mise bit će Korizmeni susret roditelja i vjeroučenika 2. razreda.

Slijedeće nedjelje (prva nedjelja u mjesecu) je župni vjeronauk za vjeroučenike 1. razreda, a nakon mise Korizmeni susret roditelja i vjeroučenika 1. razreda.

Vjeroučenici,  župni vjeronauk u ovom tjednu je prema redovitom rasporedu!

Korizmeni Križni put: Petkom u 17,30 sati ( prije večernje mise).Nedjeljom u 10.30 ( prije Župne mise).  Dođimo na vrijeme!!!

Križni put u Lučelnici: petkom prema dogovoru, a nedjeljom u 9,15                Sveti Filip: nedjeljom u 14,45 sati (uz misu).

Danas neće biti Križni put kod sv. Florijana zbog lošeg vremena!

Potičemo sve vjernike na ovu korizmenu pobožnost prema Isusovoj muci i smrti na križu. To je dio naše kršćanske priprave za Uskrs.

Župni Križni put je predviđen za subotu, 1.travnja (subota prije Cvjetnice).

Redovita sjednica ŽPV-a i ŽEV-a bit će za dva tjedna tj. 12.ožujka u 19,00 sati.

Zaručnički  tečaj priprave za kršćanski brak bit će u našoj župi slijedeći vikend tj. 3. do 5. ožujka (petak-subota-nedjelja)  s početkom u 19,00 sati (vidi plakat!). Molimo zaručnike iz naše župe da se osobno prijave u Župnom uredu.

Katolički tisak: Glas koncila, MAKza naše vjeroučenike … Glasnici..