3. NEDJELJA KROZ GODINU                       22. siječnja 2023.

Danas uz župnu misu u 11,00 sati: Sastanak roditelja i vjeroučenika 3. razreda (prvopričesnika)  i 8. razreda (krizmanika) i dogovor za slavlje Prve Pričesti i slavlje Svete Potvrde u našoj župi. Molimo roditelje i vjeroučenike da obavezno sudjelujemo na ovom susretu!

Ovaj tjedan je župni vjeronauk prema redovitom rasporedu za sve vjeroučenike.

Slijedeće nedjelje prije župne mise (10.15) župni vjeronauk imaju vjeroučenici 2. razreda, a vjeroučenici  2.razreda u Lučelnici u srijedu nakon nastave, kao i 7. razred koji ima župni vjeronauk zajedno s 8.razredom.

Nastavljamo s redovitim pobožnostima u našoj crkvi:

Svaki dan u 17.30: zajednička molitva krunice. Utorkom: pobožnost sv. Antunu (prije večernje mise). Srijedom: pobožnost sv. Josipu (prije večernje mise). Četvrtkom: klanjanje pred Presvetim (nakon večernje mise)Petkom: pobožnost Presvetom Srcu IsusovuSubotom: pobožnost Prečistom Srcu Marijinu.

Pjevanje za članove Župnog zbora je u srijedu u 18.30 (nakon večernje mise). Molimo pjevače da obavijeste jedni druge i da budemo svi!

OBAVIJEST ZA ZARUČNIKE koji namjeravaju ove godine sklopiti  sakramenat svete ženidbe i ući u kršćamski brak:Zaručni tečaj priprave za kršćanski brak bit će u našoj župi prvi vikend u ožujku tj. 3. do 5. ožujka (petak-subota-nedjelja)  s početkom u 19,00 sati. Molimo zaručnike iz naše župe koji žele sudjelovati na zaručničkom tečaju da se osobno prijave u Župnom uredu.

U srijedu smo pospremili Božićne jaslice. HVALA onima koji su pomagali: Vitomiru, Zlatku, Željku, te Branimiru i Matiji koji su raskitili borove.

Važno! Ovih dana se postavlja skela oko zvonika-tornja pa je prostor ograđen. U crkvu ulazimo i izlazimo kroz stepenice na pročelju crkve!

Tisak:  Glas Koncila, MAK za naše vjeroučenike, Glasnici za pretplatnike..