PRVA NEDJELJA  DOŠAŠĆA – A                27.studeni 2022.

Današnjim danom započinje Došašće – Advent, a to je vrijeme naše kršćanske priprave za blagdan Isusova rođenja – Božić.

Danas prije župne mise u 10,15: Župni vjeronauk za vjeroučenike 2. razreda. Nakon mise je ADVENTSKI SUSRET roditelja i vjeroučenika 2. i 3. razreda. Adventski susret će biti i u Lučelnici sa svetom misom u 9,30 sati.

Slijedeće nedjelje: Župni vjeronauk za vjeroučenike 1. razreda. Nakon mise bit će ADVENTSKI SUSRET roditelja i vjeroučenika 7. i 8. razreda.

Sutra u 6,00 sati započinju mise zornice, a nakon mise zornice u našem Župnom klubu možete popiti jutarnju kavu ili čaj, poslužiti se kolačima uz prigodno adventsko druženje. Članovi FSR-a će se pobrinuti da vam druženje bude ugodno!

Od sutra pa do 3. Nedjelje Došašća ( kada je Nedjelja  Caritasa) prikupljamo darove u hrani, kućnim potrepštinama i novčane priloge za najsiromašnije u našoj župi. Dar za Caritas možete staviti u Caritasovu košaru uz oltar.

U srijedu navečer u 19,00 sati je pjevanje za naš Župni zbor.Molimo sve pjevače da sudjeluju na probama,  jer se pripremamo za proslavu Božića.

Slijedeće nedjelje u 19,00 sati: SJEDNICA ŽPV-a  i  ŽEV-a pa molimo  sve vijećnike da obavezno sudjeluju na sjednici.

Župni vjeronauk je prema redovitom rasporedu!

Pohod bolesnim i starijim osobama biti će od Druge nedjelje došašća, a raspored pohoda  objavit ćemo  slijedeće nedjelje!

Od slijedeće nedjelje u župnom uredu možete nabaviti kalendare za iduću godinu, naš Klanječki kalendar  kao i božićne čestitke “Klanječke jaslice”.

Od slijedeće nedjelje možete upisati mise za prvih šest mjeseci u idućoj godini.

Katolički tisak: G. Koncila, Glasnici…