26. NEDJELJA KROZ GODINU                          25. rujna  2022.

Danas uz župnu misu u 11,00 sati bit će sastanak za roditelje i vjeroučenike 7. i 8. razreda i dogovor o župnoj katehezi i pripravi za krizmu – Svetu Potvrdu. Vjeroučenici su u školi od vjeroučiteljice dobili prijavnice za župnu katehezu koju će  roditelji predati svećeniku.

Župni vjeronauk: Klanjec – 2. razred: druge i četvrte nedjelje u mjesecu u 10.15 (prije župne mise), a 3. razred (PP) je subotom u 9,00 sati.

Lučelnica: 2. razred je druge i četvrte srijede u mjesecu nakon škole, a 3. razred (PP) svake srijede nakon škole.

Slijedeće nedjelje (1. Nedjelja u mjesecu) vjeroučenici 1. razreda (Klanjec i Lučelnica) imaju župni susret u našoj vjeronaučnoj dvorani, a nakon župne mise je kratki susret s roditeljima!

Vjeroučenici, nakon mise preuzmite svoje nove Vjeronaučne knjižice!

Obavijest za članove crkvenog zbora: U srijedu nakon večernje mise u 19,30 je pjevanje i priprava za proslavu blagdana Sv. Franje i zahvalne nedjelje! Obavijestite jedni druge!

U subotu uz večernju misu započinje trodnevnica u čast sv. Franji, čiji blagdan ćemo proslaviti u utorak, 4.listopada. Pozivamo Framaše i članove OFS-a na duhovnu pripravu za blagdan našeg utemeljitelja.

HVALA obiteljima koji svojim obiteljskim darom pomažu obnovu kapele sv. Filipa i Jakova, koja je stradala u Petrinjskom potresu. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima. Hvala vam na vašem daru!

Katolički tisak: Glas koncila… MAK za naše vjeroučenike, Glasnik Marija…