25. NEDJELJA KROZ GODINU                          18. rujna  2022.

Danas u 11,00 sati je svečana misa i zaziv Duha Svetoga za sve naše vjeroučenike od 1. do 8. razreda i njihove roditelje kao i naše srednjoškolce.

Nakon svete mise bit će prvi susret roditelja i vjeroučenika 2. i 3. razreda. Vjeroučenici 2. i 3. razreda su tijekom ovog tjedna dobiti prijavnice za župnu katehezu. Popunjenu prijavnicu roditelji će predati svećeniku na sastanku i dogovoru za župni vjeronauk koji će se odvijati u našoj župi za sve naše vjeroučenike.

Slijedeće nedjelje uz župnu misu u 11,00 sati bit će sastanak za vjeroučenike i roditelje 7. i 8. razreda i dogovor o župnoj katehezi i pripravi djece za krizmu.

Vjeroučenici će dobiti prijavnice za župnu katehezu koju će  roditelji popuniti te je u nedjelju predati svećeniku.

Pozivamo naše mlade vjernike: srednjoškolce, framaše (bivše i sadašnje) i studente na susret koji će biti slijedeće subote u 20,00 sati u našoj vjeronaučnoj dvorani. Molimo mlade da obavijeste i pozovu jedni druge jer je susret važan!!!

HVALA obiteljima koji svojim obiteljskim darom pomažu obnovu kapele sv. Filipa i Jakova, koja je stradala u Petrinjskom potresu. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima. Hvala vam na vašem daru!

Kroz mjesec rujan i listopad je nedjeljna sv. misa na sv. Filpu u 16,00 sati.

Katolički tisak: Glas koncila… MAK za naše vjeroučenike, Glasnik Marija…