27. NEDJELJA KROZ GODINU                    02. listopada  2022.       Anđeli čuvari

Mjesec listopad je od davnina posvećen Majci Božjoj – Kraljici krunice. Svake večeri u 18,30 zajedno molimo krunicu za naše obitelji, a u 19,00 sati je redovita večernja misa.

Danas uz župnu misu u 11,00 sati bit će sastanak za roditelje i vjeroučenike 1. razreda i dogovor o mjesečnom župnom susretu.

Slijedeće nedjelja (druga nedjelja u mjesecu) je župni vjeronauk za 2. razred  prije župne mise u 10.15 sati.

Slijedeće nedjelje nakon župne mise bit će susret za vjeroučenike 4.5. i 6. razreda i njihove roditelje i dogovor za župnu katehezu.

U tijeku je trodnevnica u čast sv. Franji Asiškom, utemeljitelju Franjevačkog reda.

Podsjećamo članove našeg crkvenog zbora da umjesto utorka imamo probu sutra kao pripravu za proslavu blagdana  Sv. Franje i zahvalne nedjelje!

Utorak, 4. listopada: SVETI FRANJO ASIŠKI, blagdan slavimo uz večernju misu. U 19,00 sati bit će obred preminuća sv. našeg oca Franje, a zatim svečana misa u čast sv. Franji. Pozivamo naše  Framaše, sve članovc OFS-a, naš crkveni zbor i sve vas vjernike na naše Franjevačko slavlje.

HVALA obiteljima koji svojim obiteljskim darom pomažu obnovu kapele sv. Filipa i Jakova, koja je stradala u Petrinjskom potresu. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima. Hvala vam na vašem daru!

ZAHVALNA NEDJELJA u našoj župi bit će 16. listopada (za 14.dana) kada ćemo svečanom misom zahvalnicom reći “Bogu hvala” za plodove ove jeseni i za njegova dobročinstva kojima nas je darivao kroz ovu godinu.

Katolički tisak: Glas koncila… MAK za naše vjeroučenike, Glasnik Marija…