4. NEDJELJA KROZ GODINU – C                  30. siječnja 2022.

Srijeda (2. veljače): PRIKAZANJE GOSPODINOVO  –  SVIJEĆNICA.Svete mise i blagoslov svijeća u žunoj crkvi u 8,00 i 18,00 sati. U Lučelnici je misa i blagoslov svijeća u 8,00 sati. Ponesite svoje svijeće ili ih uzmite  prije mise na stoliću ispod kora!

Četvrtak (3.veljače): Sveti Blaž, biskup i mučenik. Uz večernju misu u 18,00 sati bit  će blagoslov grla i molitva za zdravlje.

Ovaj tjedan je prvi petak i prva subota u mjesecu!

Naša župna crkva je dosta hladna. Zato ćemo radnim danom večernju misu slaviti u sakristiji gdje se može bolje ugrijati prostor, jer moramo čuvati svoje zdravlje!

Obavijest za vjeroučenike i njihove roditelje:Župni vjeronauk i priprava djece za svete sakramente Prve Pričesti i Krizme ćemo nastaviti kad se djeca vrate u školu na redovitu nastavu…Nadamo se da će to biti uskoro…!

OBAVIJEST ZA ZARUČNIKE koji namjeravaju ove godine primiti  sakramenat svete ženidbe i ući u kršćamski brak:Zaručni tečaj priprave za kršćanski brak bit će u našoj župi prvi vikend u ožujku tj. 4. do 6. ožujka (petak-subota-nedjelja)  s početkom u 19,00 sati. Molimo zaručnike iz naše župe da se prijave u Župnom uredu.

HVALA svim dobročiniteljima naše crkve i samostana!

Vjerski tisak: Glas koncila, MAKza naše vjeroučenike, Glasnici za pretplatnike