3. NEDJELJA KROZ GODINU                      23. siječnja 2022.

Svete mise su po redovitom nedjeljnom rasporedu.

Nastavljamo s redovitim pobožnostima u našoj crkvi:

Svaki dan u 17.30: zajednička molitva krunice.Utorkom: pobožnost sv. Antunu (prije večernje mise).Srijedom: pobožnost sv. Josipu (prije večernje mise).Četvrtkom: klanjanje pred Presvetim (nakon večernje mise)Petkom: pobožnost Presvetom Srcu IsusovuSubotom: pobožnost Prečistom Srcu Marijinu.

Važna obavijest za vjeroučenike i roditelje:Ovaj tjedan vjeroučenici u Klanjcu neće imati župnu katehezu i pripravu za sakramente jer mnogo je djece u samoizolaciji pa se održava on-line nastava. Zato će uz župnu misu biti sastanak s roditeljima prvopričesnika i krizmanika i dogovor o dalnjoj pripravi djece za svete sakramente.

Vjeroučenici u Lučelnici imaju u srijedu redovitu župnu katehezu (nakon nastave).

OBAVIJEST ZA ZARUČNIKE koji namjeravaju ove godine primiti  sakramenat svete ženidbe i ući u kršćamski brak:Zaručni tečaj priprave za kršćanski brak bit će u našoj župi prvi vikend u ožujku tj. 4. do 6. ožujka (petak-subota-nedjelja)  s početkom u 19,00 sati. Molimo zaručnike iz naše župe da se prijave u Župnom uredu.

Jučer smo pospremili Božićne jaslice.. HVALA onima koji su pomagali: Marijanu, Željku, Vitomiru, Nikoli i Branimiru.  Hvala Božici i Lidiji koje su nakon toga očistile našu crkvu za današnju nedjelju.

Tisak:  Glas Koncila, MAK za naše vjeroučenike, Glasnici za pretplatnike…