2. NEDJELJA KROZ GODINU                        16. siječnja 2022.

Svete mise su po redovitom nedjeljnom rasporedu.

Sutra , 17. siječnja: SV. ANTUN PUSTINJAK, proštenje u našoj crkvi. Svete mise su u jutro u 8,00 i večernja misa u 18,00 sati. Uz svete mise možete obaviti svoje zavjete prema sv. Antunu, pustinjaku. Prije svake svete mise bit će  prigoda za svetu ispovijed.

Ovaj tjedan nastavljamo sa župnom katehezom za naše vjeroučenike u Klanjcu i Lučelnici prema dosadašnjem rasporedu.

Nastavljamo s redovitim pobožnostima u našoj crkvi: Svaki dan u 17.30: zajednička molitva krunice.Utorkom: pobožnost sv. Antunu (prije večernje mise).Srijedom: pobožnost sv. Josipu (prije večernje mise).Četvrtkom: klanjanje pred Presvetim (nakon večernje mise)Petkom: pobožnost Srcu IsusovuSubotom: pobožnost Prečistom Srcu Marijinu.

Osvrt na BLAGOSLOV OBITELJI:Završili smo božićni blagoslov obitelji u našoj župi.

HVALA svim našim obiteljima na lijepom primanju, gostoprimstvu i zajedničkoj molitvi u vašim domovima. Hvala vam i na vašim darovima svećenicima koji su vas posjetili. Hvala i našim pratiocima kod blagoslova obitelji.Blagoslov je primilo:  906 obitelji, u kojima živi 2.739 osoba  (prosjek 3 osobe).Obiteljski dar za crkvu za 2021. godinu: 340 obitelji (nije darovalo: 566 obitelji).

Ove godine se nastavlja obnova naše župne crkve i samostana. Uskoro započinje ovbnova kapele sv. Filipa i Jakova. Zato pozivamo sve naše obitelji da pomognu i sudjeluju u radovima svojim redovitim godišnjim obiteljskim darom. Potičemo obitelji koje su zanemarile svoje obaveze prema crkvi (neke i više godina) da pomognu u svojim mogućnostima. Hvala vam na vašoj dobroti i ljubavi prema našoj crkvi i samostanu!

Tisak:  Glas Koncila, MAK za naše vjeroučenike, Glasnici za pretplat