NEDJELJA SVETE OBITELJI – C                    26. prosinca 2021. Sveti Stjepan, prvomučenik

Dragi vjernici, svima vama,  vašim obiteljima i svim ljudima dobre volje želimo sretan i blagoslovljen Božić i blagdan Svete Obitelji: Isusa, Marije i Josipa.

Svima koji s ponosom nose ime svetog stjepan (Stjepanima, Štefima, Štefanijama, Šteficama,…) čestitamo njihov imendan!

Svete  mise: Župna crkva: 8,00 i 11,00 sati.           Lučelnica u 9,30; sv. Filip u 11,00 sati.

Uz  svete  mise, jer je nedjelja Svete  Obitelji, bit će blagoslov prisutnih obitelji pred božićnim jaslicama, a u našoj župnoj crkvi pred našim Klanječkim božićnim jaslicama.

BLAGOSLOV OBITELJI započinje sutra, u ponedjeljak  (27.12.) prema rasporedu koji se nalazi na stoliću za tisak i ponesite i drugima.

Za vrijeme blagoslova obitelji, radnim danom – samo jutarnje mise u 7,00 sati!

Dragi vjernici, hvala svim onim obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za potrebe naše crkve i samostana. Nakon hitnih popravaka i sanacija pukotina na svodu i zidovima naše crkve, demontirana je skela zbog Božićnih blagdana, a radovi će se nastaviti iduće godine. Pozivamo sve naše obitelji da u ovim radovima sudjeluju, u svojim mogućnostima, svojim godišnjim obiteljskim darom.  Hvala vam na vašim darovima za našu crkvu!

U župnom uredu možete nabaviti kalendare, naš Klanječki kalendar i božićne čestitke…

Vjerski tisak: Glas koncila