33. NEDJELJA KROZ GODINU                    14. studeni 2021. SV. NIKOLA TAVELIĆ

Danas prije župne mise je vjeronaučni susret za vjeroučenike 2. razreda,  a         slijedeće nedjelje za vjeroučenike 4.5. i 6. razreda.

ŽUPNI VJERONAUČNI SUSRETI u ovom tjednu su prema redovitom rasporedu.

Prvopričesnici: petak nakon nastave Krizmanici: petak nakon nastave

Lučelnica:Srijeda – 3. razred nakon nastave.                                – 8. razred nakon nastave.

Srijeda, 17. studeni:  blagdan sv. Elizabete Ugarske, zaštitnice FSR-a.Za ovaj blagdan se duhovno pripremamo sutra i prekosutra uz molitvu krunice i večernju misu te prigodnu homiliju. Pozivamo sve vjernike, a osobito članove FSR-a.

Četvrtak, 18. studeni: Dan sjećanja na Vukovar i Škabrnju. Upalimo svijeću i molimo za poginule i nestale branitelje i civile Vukovara i Škabrnje.

Ovu nakanu ćemo posebno uključiti u večernju misu na koju vas pozivamo!

Obavijest za zaručnike koji se namjeravaju vjenčati ove godine ili početkom slijedeće godine: ZARUČNIČKI TEČAJ  je u Pregradi od 17. do 20. studeni s početkom u 19,00 sati. Ne treba se prijavljivati nego samo doći na prvi susret. (Oglasna ploča).

Obavijest za članove župnog zbora!Redovito pjevanje je u srijedu navečer u 18.30 sati  (nakon večernje mise). Tko može neka dođe i na večernju misu radi blagdana!

Katolički tisak:  Glas koncila, MAK za naše vjeroučenike, Glasnik SiM.