32. NEDJELJA KROZ GODINU                    07. studeni 2021.

Danas prije župne mise je vjeronaučni susret za vjeroučenike 1. razreda,  a         slijedeće nedjelje (druga u mjesecu) za vjeroučenike 2. razreda.

ŽUPNI VJERONAUČNI SUSRETI u ovom tjednu su prema redovitom rasporedu.

Prvopričesnici: petak nakon nastave 7. razred: četvrtak nakon nastave 8. razred: petak nakon nastave

Lučelnica:Srijeda – 2. i 3. razred nakon nastave.                               – 7. i 8. razred nakon nastave.

Obavijest za zaručnike koji se namjeravaju vjenčati ove godine ili početkom slijedeće godine: ZARUČNIČKI TEČAJ  je u Pregradi od 17. do 20. studeni s početkom u 19,00 sati. Ne treba se prijavljivati nego samo doći na prvi susret. (vidi Oglasna ploča).

Obavijest za članove župnog zbora!Redovito pjevanje je u srijedu navečer u 18.30 sati  (nakon večernje mise).

Caritas Zagrebačke nadbiskupije povodom blagdana Svih Svetih organizira akciju kao i prošle godine: “Kad činiš dobro, čini dvostruko dobro”. Kupnjom lampaša  po 10 kn pomažete Caritasu Zagrebačke nadbiskupije i Župnom Caritasu. Ima još tridesetak lampaša koje možete nabaviti u Župnom uredu nakon mise.

Katolički tisak:  Glas koncila, MAK za naše vjeroučenike, Glasnik SiM.