30. NEDJELJA KROZ GODINU                    24. listopada 2021. MISIJSKA NEDJELJA

Danas je MISIJSKA NEDJELJA. Molimo za nova misionarska zvanja, a svojim darovima pomažemo misionarima u njihovom misijskom poslanju. Svoj dar za misije možete staviti u košaricu ispod kora, a ako netko želi osobno uplatiti preko ž.računa dar za misije neka uzme brošuru i uplatnicu na stoliću. Hvala vam na vašoj dobroti.

Danas prije župne mise je vjeronaučni susret vjeroučenika2. razreda, a slijedeće nedjelje je susret za vjeroučenike 5. i 6. razreda prije župne mise u 10.15 sati.

ŽUPNI VJERONAUČNI SUSRETI  u Klanjcu:                            1. razred:  prve nedjelja u mjesecu u10,15 (prije mise) Prvopričesnici: 2. razred:  druge i četvrte nedjelje u mjesecu u 10.15 (prije mise)                   3. razred : svaki petak nakon nastave (oko 12.45)                            4. razred:  treće  nedjelje u mjesecu u 10.15 (danas)

5. i 6. razredi: slijedeće nedjelje u 10,15 (prije mise)

Krizmanici: 7. razred: drugi i četvrti četvrtak nakon nastave                       8.

8. razred: svaki petak nakon nastave

Župni vjeronauk u Lučelnici: Srijeda: 2. razred – druge i četvrte srijede u mjesecu (nakon nastave).                3. razred – svake srijede (nakon nastave).                7. razred – druge i četvrte srijede (nakon nastave).                8. razred – svake  srijede (nakon nastave).

Važno! Mjesec listopad  posvećujemo Majci Božjoj – Kraljici krunice. Pozivamo sve vas na listopadske pobožnosti koje su svakog dana s početkom u 18,30 sati.

Obavijest za članove župnog zbora!

Redovito pjevanje je u srijedu navečer u 19.30 sati  (nakon večernje mise).

Caritas Zagrebačke nadbiskupije povodom blagdana Svih Svetih organizira akciju kao i prošle godine: “Kad činiš dobro, čini dvostruko dobro”. Kupnjom lampaša  po 10 kn pomažete Caritasu Zagrebačke nadbiskupije i Župnom Caritasu. Lampaše možete nabaviti od utorka u Župnom uredu, kao i slijedeće nedjelje nakon svetih misa.

Katolički tisak:  Glas koncila, MAK za naše vjeroučenike…