29. NEDJELJA KROZ GODINU                     17.listopada 2021.

Danas prije župne mise je vjeronaučni susret vjeroučenika 4. razreda, prošlogodišnje PP,  a slijedeće nedjelje je župni susret za vjeroučenike 2. razreda prije župne mise u 10.15 u dvorani.

Slijedeća nedjelja je MISIJSKA NEDJELJA. Molimo za nova misionarska zvanja, a svojim darovima pomažemo misionarima u njihovom misijskom poslanju.

ŽUPNI VJERONAUČNI SUSRETI  u Klanjcu:

1. razred:  prve nedjelja u mjesecu u10,15 (prije mise) Prvopričesnici: 2. razred:  druge i četvrte nedjelje u mjesecu u 10.15 (prije mise)                  3. razred : svaki petak nakon nastave ( 12.45) 4. razred:  treće  nedjelje u mjesecu u 10.15 (danas) 5. i 6. razredi: pete  nedjelje u mjesecu u 10,15 (prije mise)Krizmanici: 7. razred: drugi i četvrti četvrtak nakon nastave                       8. razred: svaki petak nakon nastave

Župni vjeronauk u Lučelnici:

Srijeda: 2. razred – druge i četvrte srijede u mjesecu (nakon nastave).               3. razred – svake srijede (nakon nastave).                7. razred – druge i četvrte srijede (nakon nastave).                8. razred – svake  srijede (nakon nastave).

Pozivamo sve vjeroučenike i roditelje na redovito sudjelovanje na nedjeljnim misama.

Važno!

Mjesec listopad  posvećujemo Majci Božjoj – Kraljici krunice. Pozivamo sve vas na listopadske pobožnosti: 18,30  –  zajednička molitva krunice i litanije M.B.                                        19,00  –  večernja sveta misa

Obavijest za članove župnog zbora!Redovito pjevanje je u srijedu navečer u 19.30 sati  (nakon večernje mise).

Katolički tisak:  Glas koncila, MAK za naše vjeroučenike