21. NEDJELJA KROZ GODINU                    21. kolovoza 2022.

U subotu, 03. rujna (za dva tjedna)  planiramo naše župno hodočašće             Majci Božjoj na Krasno (Velebit). Polazak će biti u jutro u 6,00 sati, a povratak oko 20,00 sati. Od danas se možete prijaviti, uplatiti i preuzeti svoju autobusnu kartu. Cijena je 100 kn po osobi.

Pozivamo mlade vjernike, framaše, srednjoškolce i studente, da se prijave za SUSRET Hrvatske Katoličke Mladeži koji će se održati u Bjelovaru, 17. rujna 2022. Mladi, obavijestite i potaknite jedni druge pa ćemo se pridružiti mladima našeg dekanata. Oni koji žele poći na ovaj susret mladih u Bjelovar, neka se jave nakon mise u sakristiju ili u Župni ured gdje će dobiti potrebne informacije!

Potičemo naše roditelje i vjeroučenike da ne zaboravimo da je nedjelja Dan Gospodnji u čijem središtu je naša nedjeljna sveta misa!

Katolički tisak: Glas koncila, …