22. NEDJELJA KROZ GODINU                    28. kolovoza 2022.

Slijedeće subote, 03. rujna  je naše župno hodočašće Majci Božjoj na Krasno. Polazak će biti u jutro u 6,00 sati od Novih Dvora-Gredica-Mihanovićevog dola-Klanjca i Lučelnice. Na povratku ćemo posjetiti Svetište sv. Josipa u Karlovcu. Još ima desetak slobodnih mjesta pa se prijavite nakon mise.

Pozivamo mlade vjernike, framaše, srednjoškolce i studente, da se prijave za SUSRET Hrvatske Katoličke Mladeži koji će se održati u Bjelovaru, 17. rujna 2022. Mladi, obavijestite i potaknite jedni druge pa ćemo se pridružiti mladima našeg dekanata. Oni koji žele poći na ovaj susret mladih u Bjelovar, neka se jave nakon mise u sakristiju ili u Župni ured gdje će dobiti potrebne informacije!

Potičemo naše roditelje i vjeroučenike da ne zaboravimo da je nedjelja   Dan Gospodnji u čijem središtu je naša nedjeljna sveta misa!

HVALA obiteljima koji svojim obiteljskim darom pomažu obnovu kapele sv. Filipa i Jakova, koja je stradala u Petrinjskom potresu. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima. Hvala vam!

Katolički tisak: Glas koncila, …