20. NEDJELJA KROZ GODINU                     14. kolovoza 2022.

Sutra, 15. kolovoza: Svetkovina UZNESENJA B.D.Marije – VELIKA GOSPA

Svete mise su u 8,00 i 11,00 Župna misa, a u Lučelnici u 9,30 sati. Ovo je najveći Marijin blagdan u crkvenoj godini pa iskažimo Majci Mariji svoju vjerničku ljubav i odanost kao njezina duhovna djeca.

Proštenje Velike Gospe je u susjednoj župi Tuhelj i u župi Pregrada. Hodočasničke svete misa su u 11,00 sati.

Utorak, 16. kolovoza: Sv. Rok Blagdan ćemo proslaviti večernjom svetom misom u 19,00 sati, prije koje molimo zajedničku krunicu.

U subotu, 10. rujna (nakon Male Gospe) planiramo naše župno hodočašće      Majci Božjoj na Krasno (Velebit). Od slijedeće nedjelje se možete prijaviti i preuzeti svoju autobusnu kartu.

Potičemo naše roditelje i vjeroučenike da ne zaboravimo da je svaka nedjelja Dan Gospodnji u čijem središtu je naša nedjeljna sveta misa!

Katolički tisak: Glas koncila, …