DUHOVI – PEDESETNICA                                23. svibnja 2021.

Danas navečer uz večernju misu u 19,00 sati biti će susret ovogodišnjih krizmanika i njihovih roditelja te dogovor o slavlju Svete Potvrde koje će biti u našoj župnoj crkvi slijedeće subote u 11,00 sati.

Danas  nakon večernje mise u 20,00 sati biti će redovita sjednica našeg ŽPV-a  i ŽEV-a.  Molimo sve vijećnike da obavezno sudjeluju na ovoj sjednici.

Sutra: Duhovski ponedjeljak – Marija Majka CrkveSvete mise u župnoj crkvi:  8,00 sati i večernja u 19,00 sati.

Pozivamo sve  članove Župnog zbora u srijedu navečer u 19,30 na dogovor i  prepremu za naša nadolazeća župna slavlja.

Tjedne molitve i pobožnosti u našoj župnoj crkvi:

• svakim danom u 18,30 molimo krunicu u čast Mariji – Kraljici svibnja i litanije za duhovni rast i za zdravlje u našim obiteljima.
  • (prigoda za svetu ispovijed)
  • utorkom: pobožnost sv. Antunu Padovanskom (prije mise)
  • srijedom: pobožnost sv. Josipu
  • četvrtkom: klanjanje pred Presvetim (nakon mise)
  • petkom: pobožnost Srcu Isusovu
  • subotom: pobožnost Majci Božjoj

Danas je drugi krug lokalnih izbora (biramo gradonačelnika i župana). Pozivamo vjernike da pođu na birališta i ispune svoju građansku dužnost, te svoj glas i povjerenje daju onima koji će opravdati svoja predizborna obećanja i raditi u interesu svih građana koji ih biraju.

Katolički tisak: Glas koncila, … MAK za naše vjeroučenike