ŽUPNE OBAVIJESTI

3. VAZMENA NEDJELJA                                  18. travnja 2021.

Svete mise u župnoj crkvi: 8,00 – rana misa                                               11,00 – župna misa                                               19,00 – večernja misaFilijale:  Lučelnica u 9,30 i na sv. Filipu u 16,00 sati.

Danas  uz večernju misu u 19,00 sati: Susret roditelja i ovogodišnjih prvopričesnika te dogovor o organizaciji i slavlju Prve Pričesti. Molimo djecu i roditelje (barem jedan roditelj) da dođu na ovaj susret ukoliko želite da vaša djeca pristupe Prvoj Pričesti…

Slijedeće nedjelje uz večernju misu u 19,00 sati: Susret roditelja i ovogodišnjih potvrđenika te dogovor o organizaciji i slavlju Svete Potvrde. Molimo potvrđenike  i roditelje (barem jedan roditelj) da dođu na ovaj susret ukoliko želite da vaša djeca prime sakrament Svete Potvrde …

U ovom tjednu nastavljamo sa župnim vjeronaukom za naše Prvopričesnike i Potvrđenike prema dosadašnjem rasporedu:

Dosadašnjim članovima ŽPV-a je krajem prošle godine istekao petogodišnji mandat te smo predložili nove članove i neke dosadašnje . NDS je potvrdio nove članove ŽPV-a kojima ćemo danas na kraju župne mise uručiti dekrete. Zato pozivamo sve članove potvrđenog  ŽPV-a  da danas sudjeluju na župnoj misi.

Tjedne molitve i pobožnosti u našoj župnoj crkvi: svakim danom u 18,30 molimo krunicu (prigoda za svetu ispovijed) utorkom: pobožnost sv. Antunu Padovanskom (prije mise) srijedom: pobožnost sv. Josipu četvrtkom: klanjanje pred Presvetim (nakon mise) petkom: pobožnost Srcu Isusovu subotom: pobožnost Majci Božjoj

Pozivamo sve  članove Župnog zbora u srijedu navečer u 19,30 na dogovor i  prepremu za naša župna slavlja.

Katolički tisak: Glas koncila, …