ŽUPNE OBAVIJESTI

2. VAZMENA – BIJELA NEDJELJA                11. travnja 2021. NEDJELJA BOŽJEG MILOSRĐA

Umjesto prošle nedjelje (Uskrs) danas molimo i svojim darovima mislimo na naše odgojne ustanove. Hvala vam!

Svete mise u župnoj crkvi: 8,00 – rana misa                                               11,00 – župna misa                                               19,00 – večernja misaFilijale:  Lučelnica u 9,30 i na sv. Filipu u 16,00 sati.

Tjedne molitve i pobožnosti u našoj župnoj crkvi:

  • svakim danom u 18,30 molimo krunicu
  • (prigoda za svetu ispovijed)
  • utorkom: pobožnost sv. Antunu Padovanskom (prije mise)
  • srijedom: pobožnost sv. Josipu
  • četvrtkom: klanjanje pred Presvetim (nakon mise)
  • petkom: pobožnost Srcu Isusovu
  • subotom: pobožnost Majci Božjoj

Dosadašnjim članovima ŽPV-a je krajem prošle godine istekao petogodišnji mandat te smo predložili nove članove i neke dosadašnje . NDS je potvrdio članove ŽPV-a kojima ćemo slijedeće nedjelje na kraju župne mise uručiti dekrete. Zato pozivamo sve članove potvrđenog  ŽPV-a da sudjeluju u nedjelju na župnoj misi.

U ovom tjednu nastavljamo sa župnim vjeronaukom za naše Prvopričesnike i Potvrđenike prema dosadašnjem rasporedu: Potvrđenici petkom u 14,00 sati,  a Prvopričesnici subotom u 9,00 sati. Lučelnica u srijedu nakon nastave…

Slijedeće nedjelje uz večernju misu u 19,00 sati: Susret roditelja i ovogodišnjih prvopričesnika te doogovor o organizaciji i slavlju Prve Pričesti. Molimo djecu i roditelje (barem jedan roditelj) da dođu na ovaj susret ukoliko želite da vaša djeca pristupe Prvoj Pričesti…

Pozivamo sv članove Župnog zbora u srijedu navečer u 19,30 na dogovor i pjevanje  te prepremu za naša župna slavlja.

Katolički tisak: Glas koncila, …