25 NEDJELJA KROZ GODINU                         20. rujna  2020.

Danas  u 11,00 sati: SVEČANA MISA I ZAZIV DUHA SVETOGA  za početak nove školske i vjeronaučne godine. Pozivamo sve vjeroučenike od 1.-8. razreda i njihove roditelje, učenike srednjih škola, naše učitelje i vjeroučitelje.

Nakon mise biti će  SUSRET RODITELJA I VJEROUČENIKA 2. i  3. razreda i dogovor za župnu katehezu i pripravu djece za Prvu Pričest.

Molimo roditelje da svakako sudjeluju na ovom susretu gdje će primiti prijavnice za svoju djecu kojom ih uključuju na župni vjeronauk.

Slijedeće nedjelje uz župnu misu u 11,00 sati:

SUSRET RODITELJA I VJEROUČENIKA 7. i 8. razreda i dogovor za župnu katehezu te  pripravu djece za sakramenat Svete Potvrde.

Molimo roditelje i vjeroučenike da svakako dođu na ovaj susret!

POZIVAMO SVE ČLANOVE CRKVENOG ZBORA na prvi susret u srijedu navečer nakon večernje mise. Pozivamo i nove članove, sve one koji imaju dar lijepog glasa i vole pjevati i pjesmom Boga slaviti, da nam se pridruže!  Dobro došli!

HVALA svim našim obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe i sudjeluju u radovima na obnovi naših župnih prostora!

Podsjećamo!  Redovite pobožnosti i susreti u tjednu:

Svake večeri u 18,30: zajednička molitva krunice

Utorkom prije večernje mise: pobožnost sv. Antunu Padovanskom