2. VAZMENA – BIJELA NEDJELJA               7. travnja 2024.

NEDJELJA BOŽANSKOG MILOSRĐA

Prva je nedjelja u mjesecu kada molimo za nova duhovna zvanja, a svojim darovima pomažemo naše sjemenište i odgojne ustanove. Hvala  vam na molitvama i darovima.

Danas u 10,15 je mjesečni vjeronaučni susret za vjeroučenike 1. razreda,

a slijedeće nedjelje za vjeroučenike 2. razreda! Roditelji, vodite o tome brigu!

Ovaj tjedan imaju redoviti župni vjeronauk  prvopričesnici i krizmanici kao i vjeroučenici 7. razreda (u Klanjcu i Lučelniici).

Naša župna slavlja:

Proštenje sv. Florijana i Dan grada: nedjelja, 28.travnja  u 11,00 sati.

Proštenje sv. Josipa u Lučelnici: ponedjeljak, 1. svibnja u 11,00 sati

Proštenje sv. Filipa i Jakova: nedjelja, 5. svibnja u 11,00 sati.

Slavlje Svete Potvrde: nedjelja,12. svibnja u 11,00 sati.

Slavlje Prve Pričesti: nedjelja, 26. svibnja u 11,00 sati.

Pjevanje za Župni zbor je srijedom u 19,30 sati ( nakon večernje mise).

HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom pomažu u obnovi naše župne crkve i samostana. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima.

Važna obavijest za mlade vjernike:

Susret HKM bit će u subotu, 4. svibnja u Gospiću. Mladi iz našeg dekanata će ići organiziranim autobusom  pa pozivamo mlade neka se jave u Župni ured gdje će dobiti sve informacije. Mladi se za ovaj susret prijavljuju osobno “on-line” i popunjavaju prijavnicu s potrebnim podacima, do kraja ovog tjedna!

Obavijestite jedni druge, a u nedjelju ćemo znati koliko ima prijavljenih!

Katolički tisak: Glas koncila,  MAK za naše vjeroučenike, Glasnici za pretplatnike…