PETA KORIZMENA NEDJELJA – B               17. ožujak  2024.

Danas  u 10.15 je mjesečni susret za vjeroučenike  4.5. i 6. razreda. Sudjelujemo na Križnom putu i župnoj misi. Nakon mise je Korizmeni susret za roditelje i vjeroučenike 4.5.i 6. razreda!

Važno!

Utorak, 19. ožujka: SVETI JOSIP, zaručnik B.D.Marije i VELIKA KORIZMENO-USKRSNA ISPOVIJED  U NAŠOJ ŽUPI.(jer je ove godine Blagovijest u Velikom tjednu!)

Svete mise u župnoj crkvi: 8,00; 11,00 i večernja misa u 18,00 sati. Pola sata prije svete mise i za vrijeme mise svećenici će ispovijedati.

U Lučelnici je ispovijed u 9,00 sati, i sveta misa u 9,30 sati.

Pozivamo vjeroučenike od 4.do 8. razreda i roditelje da dođu navečer u 17,30 na ispovijed i večernju misu!

Srijeda: pohod bolesnih i starijih osoba u Dolu Klanječkom, Klanjcu i Lepoglavcu.

Pjevanje za Župni zbor je u srijedu  nakon večernje mise. Dođimo svi!!!

Korizmeni Križni put:

Petkom u 17,30 sati i nedjeljom u 10.30 ( prije Župne mise).

Križni put u Lučelnici: nedjeljom u 9,15 sati  (prije mise).

Sveti Filip: nedjeljom u 14,45 sati (prije mise).

Poslije podne u 16,00 sati: Križni put na kalvariji kod sv. Florijana!

Ponesite svoje molitvenike!

Slijedeće subote, 23. ožujka:  ŽUPNI KRIŽNI PUT koji započinje u 9,00 sati u kapeli sv. Josipa u Lučelnici (Lučelnica, Požarkovec i donji dio Polica, Lučelnica).

Dužina Križnog puta je oko 8 km.

Krizmanici u Klanjcu u petak nemaju župni vjeronauk, nego u subotu sudjeluju na Župnom Križnom putu.

Prvopričesnici u Klanjcu nemaju župni vjeronauk nego su pozvani u subotu  s roditeljima sudjelovati na Župnom Križnom putu.

U Lučelnici je redoviti vjeronauk za Prvopričesnike i Krizmanike!

Slijedeća nedjelja: CVJETNICA – NEDJELJA MUKE GOSPODNJE.

Uz svete mise je i blagoslov cvijeća i grančica. To je ujedno i nedjelja Caritasa.

Uz župnu misu u 11,00 sati bit će pjevana Muka Gospodina našega Isusa Krista.

Katolički tisak: Glas koncila, MAKza naše vjeroučenike … Glasnici..