DRUGA KORIZMENA NEDJELJA – B           25. veljače  2024.

Danas u 10,15 je župni susret za vjeroučenike  2.  razreda, a nakon Križnog puta i župne mise bit će Korizmeni susret roditelja i vjeroučenika 2. razreda.

Slijedeće nedjelje  je župni vjeronauk za vjeroučenike 1. razreda  (prva nedjelja).

Prvopričesnici i njihovi roditelji slijedeće nedjelje u 10,30 sudjeluju na Križnom putu i misi, nakon koje je Korizmeni susret prvopričesnika i roditelja!

Župni vjeronauk  je redovito prema dosadašnjem rasporedu (Klanjec i Lučelnica).

Krizmanici! Podsjećam na dogovor! U petak je zadnji dan za predaju posvjedočenja za kumove!

Korizmeni Križni put: Petkom u 17,30 sati ( prije večernje mise) Nedjeljom u 10.30 ( prije Župne mise).  Dođimo na vrijeme!!! Križni put u Lučelnici: petkom prema dogovoru, a nedjeljom u 9,15 sati  (prije mise).     Sveti Filip: nedjeljom u 14,45 sati (prije mise). Poslije podne u 16,00 sati: Križni put na kalvariji kod sv. Florijana!                                              Ponesite svoje molitvenike!

Potičemo sve vjernike na ovu korizmenu pobožnost prema Isusovoj muci i smrti na križu. To je dio naše kršćanske priprave za Uskrs.

Župni Križni put je predviđen za subotu, 23. ožujka  (subota prije Cvjetnice).

Zaručnici! Slijedeći vikend tj. u petak, subotu i nedjelju (1. do 3. ožujka)  održava se u našoj samostanskoj  dvorani zaručnički tečaj s početkom u 19,00 sati! (vidi plakat!). Zaručnici iz naše župe se trebaju osobno prijaviti u Župnom uredu!

Katolički tisak: Glas koncila, MAK za naše vjeroučenike … Glasnici..