4. NEDJELJA KROZ GODINU – B                28. siječnja 2024.

Danas u župnu misu u 11,00 sati: SUSRET PRVOPRIČESNIKA I KRIZMANIKA I NJIHOVIH RODITELJA i dogovor o pripravi djece za sakramente i slavlje Prve Pričesti i Krizme. Molimo sve prvopričesnike, krizmanike i roditelje da obavezno sudjeluju!!!

Potičemo sve naše vjeroučenike i roditelje da nastoje redovito sudjelovati na nedjeljnoj misi, jer je o Božjoj zapovijedi: “Spomeni se da svetkuješ Dan Gospodnji!”

Petak, 2. veljače: PRIKAZANJE GOSPODINOVO – SVIJEĆNICA Svete mise: Župna crkva u 8,00 i 18,00 sati (blagoslov sviječa i misa)                     Lučelnica u 8,00 sati (blagoslov svijeća i misa)                     Ponesite svijeće za blagoslov sa štitnicima!

Subota, 3. veljače: Sveti Blaž –  uz večernju misu blagoslov grla u čast sv. Blažu!

Redovite pobožnosti u našoj župnoj crkvi:

Svaki dan u 17,30: zajednička molitva krunice i redovite pobožnosti.

Vjeroučenici,

Ovaj tjedan župni vjeronauk je po redovitom rasporedu za prvopričesnike i krizmanike!

Slijedeće nedjelje (prva nedjelja u mjesecu) u 10.15 sati: Mjesečni susret vjeručenika  1. razreda.

Važna obavijest za članove Župnog zbora! Pjevanje je u srijedu u 18.30 tj. nakon večernje mise! (Obavijestite druge!)

Dekanatsko hodočašće u Krašić i sudjelovanje u devetnici u čast Bl. Alojziju Stepincu u srijeda, 07. veljače poslije podne oko 15,00 sati. Molimo zainteresirane da  se jave u Župni ured gdje će dobiti potrebne informacije.

ZARUČNIČKI TEČAJ U KLANJCU (vidi plakat na oglasnoj ploči!)

HVALA svim dobročiniteljima naše crkve i samostana!

Vjerski tisak: Glas koncila, MAKza naše vjeroučenike …