5. NEDJELJA KROZ GODINU GODINU – B                  04. veljače 2024.

Prva je nedjelja u mjesecu kada molimo za nova duhovna zvanja, a  svojim darovima pomažemo našim odgojnim ustanovama. Hvala vam na dobroti!

Danas u 11.15 je susret za vjeroučenike 1. razreda (prva nedjelja), a slijedeće nedjelje je susret za vjeroučenike 2. razreda.

Župna kateheza za prvopričesnike i krizmanike je prema redovitom rasporedu.

U srijedu (7.veljače) se pridružujemo Dekanatskom hodočašću u Krašić.                      Hodočasnici koji su se prijavili neka budu u 14.45 u Tuheljskim Toplicama.

Župni zbor ima redovitu probu u srijedu nakon večernje mise (18,30).

Trodnevnica u čast Gospi Lurdskoj:  četvrtak-petak-subota

17,30: Molitva krunice u čast Gospi Lurdskoj za zdravlje u obiteljima i prigoda za svetu ispovijed.18,00: Sveta misa i prigodna homilija.

Pozivamo sve vas, osobito roditelje s djecom, da kroz trodnevnicu svoje molitve upućujemo Gospi Lurdskoj moleći za zdravlje u našim obiteljima.

Subota, 10. veljače:  Bl. ALOJZIJE STEPINAC – StepinčevoStepinčevo slavimo uz večernju misu u sklopu trodnevnice Gospi Lurdskoj.

Nedjelja, 11. veljače:  GOSPA LURDSKA – DAN BOLESNIKA.Blagdan Gospe Lurdske slavimo uz župnu misu u 11,00 sati, a prije mise zajedeno molimo krunicu za zdravlje u našim obiteljima. Lijepo molimo ukućane da omoguće starijim osobama da sudjeluju u proslavi Gospe Lurdske, uz mogućnost ispovijedi i bolesničkog pomazanja!

Slijedeće nedjelje u 18,00 sati: REDOVITA SJEDNICA ŽPV-a i ŽEV-a.

Zaručnički  tečaj priprave za kršćanski brak bit će u našoj župi prvi vikend u ožujku tj.1. do3. ožujka (petak-subota-nedjelja)  s početkom u 19,00 sati .

Molimo zaručnike iz naše župe da se osobno prijave u Župnom uredu. (vidi plakat)

HVALA svim dobročiniteljima naše crkve i samostana!

Vjerski tisak: Glas koncila, MAKza naše vjeroučenike, Glasnik SiM…

Molimo pretplatnike da preuzmu svoje Glasnike!