10. NEDJELJA KROZ GODINU                          11. lipnja 2023.

Danas u župnu misu u 11,00 sati: MISA ZAHVALNICA prigodom završetka ove školske i vjeronaučne godine za vjeroučenike Škole Klanjec. Za vjeroučenike Lučelnice misa zahvalnica je u kapeli u 9,30 sati. Pozivamo sve naše vjeroučenike, roditelje i učitelje kako bismo svi zajedno rekli “Bogu hvala” za sve milosti i dobročinstva  kojima nas   je darivao  kroz ovu školsku godinu.

U tijeku je trodnevnica u čast sv. Antunu Padovanskom uz večernju misu.

Utorak, 13.lipnja: SVETI  ANTUN  PADOVANSKI, blagdanSvete mise su u 8,00 sati i večernja zajednička misa u 19,00 sati uz blagoslov djece i ljiljana u čast sv. Antunu. Dođimo i utecimo se zagovoru  sv. Antuna, u svim našim životnim potrebama.

Slijedeće nedjelje poslije podne u 16,00 sati:  u  Radakovu od Vatrogasnog doma kreće procesija prema brežuljku  “Jantonošek”, gdje je nekada bio Franjevački samostan i crkva sv. Antuna. Tu će biti zavjetna misa  u čast sv. Antunu Padovanskom.

Hodočašće  naše župe Majci Milosti na Trsat i Stepinčev Krašić: subota,          01. srpnja. Od danas se možete upisati i preuzeti autobusnu kartu. (15 E)

HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom pomažu u obnovi naše župne crkve i kapele sv. Filipa i Jakova! Obnova je u tijeku i radovi na konstrukcijskoj  obnovi bi trebali biti dovršeni do kraja ovog mjeseca. Nakon toga ćemo morati nastaviti ostale radove svojim sredstvima kako bi se mogli vratiti u našu župnu crkvu! Zato vas pozivamo da svi pomognete i sudjelujete svojim obiteljskim darom!

Katolički tisak: Glas koncila, MAKza naše vjeroučenike, Glasnik SiM  …