ČETVRTA KORIZMENA NEDJELJA              19.ožujka 2023.  SV. JOSIP – zaručnik B-D.Marije

Korizmeni  Križni put: Petkom u 17,30  i nedjeljom u 10.30 ( prije župne mise ). Danas poslije podne u 16,00: Križni put na kalvariji sv.Florijana. Svi ste pozvani!!!

U Lučelnici i sv. Filipu – Križni put je prije nedjeljne svete mise. Od slijedeće nedjelje: Sv. Filip – nedjeljna misa u 16,00 sati!

Danas: KORIZMENI SUSRET roditelja i vjeroučenika 5. i  6. razreda. Svi sudjelujemo u 10,30 na Križnom putu, a nakon mise je sastanak!

Slijedeće nedjelje: KORIZMENI SUSRET roditelja i vjeroučenika 7. i  8. razreda. U 10,30 sudjelujemo na Križnom putu i župnoj misi, a nakon mise je sastanak.

Važno!!! Subota, 25.ožujka: Navještenje Gospodinovo – BLAGOVIJEST- župni patron i VELIKA KORIZMENO-USKRSNA ISPOVIJED za sve naše župljane.

Svete mise:  8,00 sati  –  rana misa Lučelnica u  9,00 sati – ispovijedanje i sveta misa        11,00 sati  – svečana župna misa       18,00 sati  – večernja misa

Prije svake mise i za vrijeme mise svećenici će ispovijedati. Pred nama je Uskrs! Dođimo, pomirimo se s Bogom i svojim bližnjima da s mirom u srcu slavimo naš najveći blagdan Uskrs. Pozivamo roditelje i naše vjeroučenike od 4. do 8. razreda na župnu misu u 11,00 sati ili na večrnju misu u 18,00  i  na zajedničku uskrsnu ispovijed .

Pohod bolesnih i starijih osoba:

Srijeda: Lučelnica, Tomaševec, Rakovec, Gredice, Novi Dvori, LedineČetvrtak: Police, Požarkovec, Mrzlo Polje, Goljak, Letovčan, RadakovoPetak: Bobovec, Lepoglavec, Sveti Križ,

HRVATSKI CARITAS  i  CARITAS ZAGREBAČKE NADBISKUPIJE!Poziva vas na Korizmenu akciju “Tjedan solidarnosti i zajedništva s Crkvom u Bosni i Hercegovini”. Milostinja današnje nedjelje i vaši darovi su namijenjeni za  najsiromašnije obitelji s više djece.  Stoga smo pozvani  da se odazovemo i budemo velikodušni u ljubavi prema našoj braći i sestrama  u BiH!  Hvala vam!

Katolički tisak: Glas koncila, MAK, Glasnici za pretplatnike…