ŽUPNE OBAVIJESTI

KRŠTENJE GOSPODINOVO – A                     08. siječnja 2023.

Završili smo božićni blagoslov obitelji prema redovitom rasporedu. HVALA svim našim obiteljima na lijepom primanju, gostoprimstvu i zajedničkoj molitvi u vašim domovima. Hvala vam na lijepim molitvenim susretima kao i na vašim darovima svećenicima koji su vas posjetili. Hvala i našim vjernim pratiocima kod blagoslova obitelji.

Pozivamo obitelji koje su bile odsutne neka se jave u Župni ured ili nazovu telefonom  i dogovore dan i vrijeme za blagoslov njihove obitelji! Onima koji su se javili doći ćemo danas poslije podne od 15,00  do 17,00 sati.

Ovih dana radimo statistiku naše župe. Slijedeće nedjelje ćemo objaviti koliko naša župa ima obitelji koje primaju blagoslov  i koliko u tim obiteljima ima vjernika. Isto tako koliko obitelji daje godišnji dar za potrebe crkve i samostana.Hvala svim onim obiteljima koji svojim obiteljskim darom sudjeluju u obnovi naše župne crkve i kapele sv. Filipa i Jakova.

Utorak,  (10.siječnja): GODIŠNJE KLEČANJE u našoj župi.Svete mise: 8,00 i zajedničko klanjanje sa blagoslovom.                    17,00: klanjanje i večernja misa u 18,00 sati.

Dođimo i pozovimo i druge na zajedničko klanjanje pred Presvetim!

Nastavljamo s redovitim pobožnostima u našoj crkvi:

Svaki dan u 17.30: zajednička molitva krunice.

Utorkom: pobožnost sv. Antunu (prije večernje mise).

Srijedom: pobožnost sv. Josipu (prije večernje mise).

Četvrtkom: klanjanje pred Presvetim (nakon večernje mise)

Petkom: pobožnost Srcu Isusovu

Subotom: pobožnost Prečistom Srcu Marijinu.

OVAJ TJEDAN NEĆE BITI ŽUPNOG VJERONAUKA!

Vjerski tisak: Glas koncila, MAKza naše vjeroučenike, Glasnici za pretplatnike…    Nove cijene su u Eurima…

MOLIMO PRETPLATNIKE ZA GLASNIKE (SiM i Marija) da se jave u Župni ured i uplate svoje glasnike!