19. NEDJELJA KROZ GODINU – B               08. kolovoza 2021.

Jučer je naša župa hodočastila u naše nacionalno svetište Majke Božje Bistričke(jedan autobus, desetak pješaka i obitelji s osobnim automobilima). Sudjelovali smo u hodočasničkom programu i hodočasničkoj svetoj misi zajedno s hodočasnicima iz drugih  župa naše Domovine.

Slijedeće nedjelje, 15. kolovoza slavimo svetkovinu UZNESENJA  B.D.Marije ili VELIKU GOSPU. Svete mise su prema redovitom  nedjeljnom rasporedu, a prije svake svete mise molimo krunicu u čast Velikoj Gospi za naše obitelji.

Potičemo sve vjernike, a osobito roditelje i djecu, da kroz ljeto ne propuštamo nedjeljnu svetu misu. I kad smo na godišnjem odmoru potražimo crkvu i sudjelujmo na nedjeljnoj svetoj misi pa će nam i odmor biti na radost i blagoslov.

Katolički tisak:  Glas koncila, …