23. NEDJELJA KROZ GODINU                          06. rujna  2020.

Prva je nedjelja u mjesecu kada molimo za nova duhovna zvanja, a svojim darovima mislimo na naše odgojne ustanove…  Hvala vam na vašoj dobroti!

Raspored misa: 8,00 – Rana misa                             9,30 – Lučelnica                           11,00 – Župna misa                           17,00 – Sv. Filip

Jučer smo slavili svetu misu za + Antuna Jesenovića, našeg župnika i posjetili franjevačku grobnicu na čakovečkom groblju  gdje počiva tijelo + Tončeka.

Posjetili smo crkvu sv. Antuna Padovanskog na Jugu Čakovca i Varaždinsko groblje te se pomolili za franjevce koji su djelovali u našoj klanječkoj župi.

Bilo nas je 60-tak predstavnika u autobusu i osobnim automobilima.

Utorak, 08. rujna: ROĐENJE  B.D.MARIJE – MALA GOSPA

Svete mise: župna crkva u 8,00 i 19,00 sati; Lučelnica u 9,30 sati.

Na Strmcu je proštenje Male Gospe,  a hodočasnička misa je u 11,00 sati!

Podsjećamo!

Svake večeri u 18,30 se moli krunica.

Utorkom prije večernje mise: pobožnost sv. Antunu Padovanskom

Četvrtkom nakon večernje mise: Klanjanje pred Presvetim

Na sv. Filipu u tijeku su radovi na obnovi drvene kućice i sanitarnog čvora.

Ovih dana nastavljamo s radovima i nadamo se sretnom završetku.

Pozivamo vas da svojim godišnjim obiteljskim darom za crkvu sudjelujete u ovim radovima. Unaprijed vam zahvaljujemo!

Sutra započinje nova školska i vjeronaučna godina.

Svim našim vjeroučenicima želimo sretan početak te ih pozivamo na redovito sudjelovanje na nedjeljnoj svetoj misi i na župnoj katehezi…

Katolički tisak: Glas koncila… Glasnik Srca I .i  M.