13. NEDJELJA KROZ GODINU                         28. lipnja 2020.

Raspored misa: 8,00 – rana misa

9,30 – Lučelnica

11,00 – župna misa

16,00 – sv.Filip

Danas uz misu u 8,00 sati biti će susret ovogodišnjih potvrđenika  i župna kateheza kao priprava  za sakramenat Svete Potvrde.

Sveta Potvrda u našoj župi biti će u nedjelju, 19. srpnja u 11,00 sati.

Danas  uz Župnu misu u 11,00 sati je slavlje Prve Svete Pričesti (26 prvopričesnika).

Slijedeće nedjelje uz Župnu misu u 11,00 sati će Prvopričesnici primiti uspomene i fotografije Prve Pričesti, a roditelji će preuzueti svoje Obiteljske knjižice.

Jednako tako i u Lučelnici uz misu u 9,30 sati.

Sutra, 29. lipnja: SV. PETAR I PAVAO, apostoli

Svete mise: 8,00 i 19,00 sati, a u Lučelnici u 9,30 sati.

Srijeda navečer u 19,30 je redovito pjevanje za naš Župni zbor.

Molimo sve članove zbora da dođu na probu!

Prije tri tjedna bila je sjednica ŽPV-a i ŽEV-a gdje je podneseno pastoralno i ekonomsko izvješće o protekloj godini.  Ove godine je uređen crkveni park, a u planu je uređenje prostora ispred  župne crkve i prilaz Župnom uredu. Na sv. Filipu je u tijeku uređenje sanitarnog čvora i obnova krovišta drvene kuće ispod crkve.

Molimo lijepo sve obitelji naše župe da sudjeluju u ovim radovima svojim obiteljkim darom,  jer sve što radimo ostaje u baštinu našim mlađima…Unaprijed zahvaljujemo!

Katolički tisak: Glas koncila, MAKza naše vjeroučenike …