29. NEDJELJA KROZ GODINU                   20. listopada  2024.

MISIJSKA NEDJELJA: “Dođite i pozovite sve na svadbu”

Milostinja i darovi današnje nedjelje su namijenjeni za naše misionare u  misijskim zemljama. Svoj dar možete staviti u košaricu ispod kora, ili uzeti malu misijsku brošuru i uplatnicu i svoj novčani prilog uplatiti u misijski centar! Hvala vam!

Danas u 10,15 je župni vjeronauk za vjeroučenike 5. razreda, a nakon vjeronauka sudjelujemo na svetoj misi!

Danas nakon  župne mise je susret roditelja i vjeroučenika 7. i 8. razreda i dogovor o pripravi djece za Svetu Potvrdu – Krizmu. Sastanak je obvezatan za sve!!!

Slijedeće nedjelje, 27.listopada  u 10.15 je župni vjeronauk za vjeroučenike 6. razreda.

Slijedeće nedjelje, 27. listopada uz župnu misu u 11,00 sati je sastanak roditelja i vjeroučenika 4.5. i 6. razreda. Molim vjeroučenike da obavijeste svoje roditelje!

Slijedeće nedjelje slavimo Misijsku nedjelju pod geslom:

“Dođite i pozovite sve  na svadbu”. Darovi vjernika slijedeće nedjelje bit će namijenjeni za naše misionare i misijske zemlje!

Važno!

ŽUPNI VJERONAUK :

Lučelnica: srijeda: 2.  3. razred u 12,20 sati,  a  7. i 8. razred u 14,00 sati

( 2. i 7. razred – druge i četvrte srijede u mjesecu).

Klanjec:   7. r. u četvrtak  u 14,10 sati (druga i četvrti u mjesecu)

8. r. u petak u 14,10 sati.

3. r. subotom  u 9,00 sati; 2. r. u subotu 10,00 sati (druga i četvrta).

Obavijest za zaručnike:

Zaručnički tečaj u Pregradi: 23. do 26.listipada 2024. u 19,00 sati.

27. do 30. studeni  2024. u 19,00 sati.

Katolički tisak: Glas koncila, MAK za vjeroučenike, Glasnik SiM,…