7. NEDJELJA KROZ GODINU                  06. listopada  2024.

Prva je nedjelja u mjesecu listopadu kada molimo za nova duhovna zvanja, a svojim darovima pomažemo naše odgojne ustanove. Hvala vam!

Danas: ZAHVALNA NEDJELJAMISA ZAHVALNICA koju slavimo u sklopu tradicionalne manifestacije “Zahvala jeseni u Klanjcu” . Ovom misom zahvalnicom u 11,00 sati želimo Bogu zahvaliti za plodove ove jeseni.

Zato na filijalama (Lučelnica i Sv. Filip)danas nema mise, a misne nakane će se služiti slijedeće nedjelje.

Nakon mise zahvalnice je prigodno druženje u Župnom klubu!

Danas nakon  mise zahvalnice je susret roditelja i vjeroučenika 1. razreda i dogovor za župni vjeronauk (prva nedjelja u mjesecu).

Važno!

Započeo je ŽUPNI VJERONAUK  prema slijedećem rasporedu:

Lučelnica: srijeda: 2.  3. razred u 12,20 sati,  a  7. i 8. razred u 14,00 sati

( 2. i 7. razred – druge i četvrte srijede u mjesecu).

Klanjec:   7. r. u četvrtak  u 14,10 sati (druga i četvrti u mjesecu)

8. r. u petak u 14,10 sati.

3. r. subotom  u 9,00 sati; 2. r. u subotu 10,00 sati (druga i četvrta).

Slijedeće nedjelje u 10,15 je župni vjeronauk za vjeroučenike 4. razreda (ovogodišnje prvopričesnike), a zatim sudjelujemo kod svete mise!

Slijedeće nedjelje uz župnu misu u 11,00 sati bit će susret roditelja i vjeroučenika 2. i 3. razreda, koji se pripremaju za Prvu Pričest. Molim roditelje da svakako sudjeluju!

Katolički tisak: Glas koncila, MAK za vjeroučenike, Glasnik SiM,…