12. NEDJELJA KROZ GODINU – B                   23. lipnja 2024.

Sutra, 24. lipnja: Rođenje sv. Ivana Krstitelja, blagdan Blagdan slavimo uz večernju svetu misu u 19,00 sati, prije koje molimo zajedničku krunicu.

Subota, 29. lipnja: SV. PETAR I PAVAO, apostolski prvaci Svete mise: jutarnja misa u 8,00 i večernja misa u 19,00 sati.                     U Lučelnici je misa u 8,00 sati.

Nagradni izlet za naše ministrante, prvopričesnike i krizmanike smo odgodili zbog nesigurnog vremena. Prijavilo se 10-tak djece. Izlet će biti ove srijede, a polazak je u 9,00 sati iz Klanjca preko Lučelnice: “Upoznajmo Hrvatsko  Zagorje”. Djeco, ponesite ono što vam inače treba kada idete na izlet!

Naše redovite molitve i pobožnosti:

Utorkom: pobožnost sv. Antunu

Srijedom: pobožnost sv. Josip

Četvrtkom: Euharistijsko klanjanje

Petkom: pobožnost Srcu Isusovu

Subotom: pobožnost Majci Božjoj

Naša župna hodočašća:

1) Subota, 6. srpnja: Hodočašće Majci milosti na Trsat (za 14 dana)     Prijaviti se možete nakon mise do slijedeće nedjelje i preuzeti autobusnu kartu.

Prijavite se na vrijeme radi organizacije! Cijena je 20 eura po osobi.

2) Subota, 3. kolovoza: Hodočašće Majci Božjoj  Bistričkoj

Važno!

Potičemo roditelje i djecu da za vrijeme ljetnih praznika  ne zaboravimo na NEDJELJNU I BLAGDANSKU SVETU MISU.

Katolički tisak: Glas koncila,  novi MAK za naše vjeroučenike,

Glasnici za pretplatnike…