9. NEDJELJA KROZ GODINU – B                     09. lipnja 2024.

Danas u 16,00 sati je misa u kapeli sv. Roka u Kumrovcu za žrtve Komunistčkih zločina koji su počinjeni 1945.  po završetku  rata.

Danas u 20.00 sati: REDOVITA SJEDNICA ŽPV-a i ŽEV-a. Mole se svi vijećnici da obavezno sudjeluju na ovoj sjednici!

U četvrtak, 13.lipnja slavimo SV. ANTUNA PADOVANSKOG – malo proštenje Svete mise: 8,00 sati i večernja misa sa više nakana u 19,00 sati uz blagoslov djece i ljiljana kod oltara sv. Antuna. Za ovaj blagdan se pripremamo trodnevnicom koja započinje sutra navečer uz molitvu krunice i večernju misu i prigodnu homiliju!

Pozivamo članove crkvenog zbora u srijedu na pjevanje i pripravu za proslavu blagdana sv. Antuna i dogovor za izlet koji će biti slijedeće subote (15.lipnja).

Slijedeće nedjelje, 16. lipnja slavimo: SVEČANU MISU ZAHVALNICU prigodom završetka ove školske i vjeronaučne godine. Pozivamo sve vjeroučenike, roditelje i učitelje da sudjeluju u ovom zahvalničkom misnom slavlju!

U subotu, 22. lipnja(za 14 dana): nagradni izlet za naše ministrante, prvopričesnike i krizmanike koji su sudjelovali u proslavi Tijelova. Slijedeće nedjelje, nakon mise zahvalnice, trebaju se osobno prijaviti za izlet radi mjesta u autobusu!

Naša župna hodočašća:

Subota, 6. srpnja: Hodočašće Majci milosti na Trsat