9. NEDJELJA KROZ GODINU – B                     02. lipnja 2024.

Prva je nedjelja u mjesecu lipnju kada molimo za nova duhovna zvanja, a svojim darovima pomažemo naše sjemenište i odgojne ustanove. Hvala vam!

U četvrtak smo proslavili svetkovinu Tijelova i Dan državnosti. Hvala svima koji su sudjelovali u ovoj proslavi.

Danas u 11,00 sati je spomen-misa na Macelju za maceljske žrtve i žrtve hrvatskog Križnog puta.

Slijedeće nedjelje u 16,00 sati je misa u kapeli sv. Roka u Kumrovcu za žrtve Komunistčkih zločina koji su počinjeni 1945.  po završetku  rata.

U petak slavimo: Presveto Srce Isusovo uz večernju misu u 19,00 sati.

U subotu slavimo: Prečisto Srce Marijino uz večernju misu u 19,00 sati.

Slijedeće nedjelje u 20.00 sati: REDOVITA SJEDNICA ŽPV-a i ŽEV-a. Mole se svi vijećnici da obavezno sudjeluju na ovoj sjednici!

U subotu, 15. lipnja: nagradni izlet za članove našeg Župnog zbora…

U nedjelju, 16. lipnja (za 14 dana)   slavimo: SVEČANU MISU ZAHVALNICU prigodom završetka ove školske i vjeronaučne godine. Pozivamo sve vjeroučenike, roditelje i učitelje da sudjeluju u ovom zahvalničkom  misnom slavlju!

U subotu, 22. lipnja: nagradni izlet za naše ministrante, prvopričesnike i krizmanike koji su sudjelovali u proslavi Tijelova.

Naša župna hodočašća:

Subota, 6. srpnja: Hodočašće Majci milosti na Trsat Subota, 3. kolovoza: Hodočašće Majci Božjoj  Bistričkoj

Katolički tisak: Glas koncila,  MAK za naše vjeroučenike, Glasnici za pretplatn