NEDJELJA SVETE OBITELJI – B                   31. prosinca 2023.

STARA GODINA

Uz župnu misu u 11,00 sati bit će blagoslov obitelji (roditelja i djece) pred našim Božićnim jaslicama uz Božićne pjesme i blagoslovnu molitvu.

Poslije podne u 17,00 sati u župnoj crkvi: MISA ZAHVALNICA.

Sutra: MARIJA BOGORODICA – NOVA GODINA. Svete mise su po nedjeljnom rasporedu, a kod Sv. Filipa u 15,00 sati.

Subota, 6. siječnja: BOGOJAVLJENJE – SVETA TRI KRALJA Svete mise su prema redovitom nedjeljnom rasporedu. Uz mise je i blagoslov vode u čast Sveta Tri Kralja.

Slijedeća nedjelja: KRŠTENJE GOSPODINOVO Svete mise prema redovitom nedjeljnom rasporedu!

Za vrijeme blagoslova obitelji, radnim danom je jutarnja misa u 7,00 sati!

Dragi vjernici, hvala svim onim obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da u svojim mogućnostima godišnjim obiteljskim darom sudjeluju u obnovi naše župne crkve i kapele sv. Filipa i Jakova. Unaprijed hvala!

RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJI za ovaj tjedan (od 02. do 06. siječnja)                          Raspored je u Oglasnom ormariću ispred crkve i na stoliću za tisak.

Vjerski tisak: Glas koncila, MAK za naše vjeroučenike, Glasnici za pretplatnike

Župni  ured: Kalendari, Klanječki kalendar…

Upisuju se mise za prvih šest mjeseci u idućoj godini…