26. NEDJELJA KROZ GODINU                    01. listopada 2023.

Prva nedjelja u mjesecu kada molimo za nova duhovna zvanja, a svojim darovima pomažemo naše sjemenište i odgojne ustanove. Hvala vam!

Listopadske pobožnosti: 18,30 – zajednička krunica i litanije Majci Božjoj                                 19,00 – večernja misa

Danas  uz  Župnu misu u 11,00 sati: susret vjeroučenika 2. razreda i roditelja, i vjeroučenika 7. razreda i roditelja, i dogovor o dalnjoj  pripravi djece za svete sakramente. Vjeroučenici su dobili od vjeroučiteljice prijavnice za Župni vjeronauk koje će roditelji predati svećeniku!

Slijedeće nedjelje uz župnu misu u 11,00 sati: susret vjeroučenika 1. razreda  i 4. razreda i njhovih roditelja. Vjeroučenici će od vjeroučiteljice primit upisnice koje će roditelji ispuniti i u nedjelju predati svećeniku.

Važno!

Pozivaju se svi članovi Župnog zbora u utorak  navečer (19,30) na pjevanje i pripravu za blagdan Svetog  Franje koji slavimo u srijedu.  Obavijestite jedni druge!

U tijeku je trodnevnica-duhovna priprava  za blagdan sv. Franje, našeg utemeljitelja. Pozivamo sve vas, a osobito Framu i članove  FSR-a.

Srijeda, 4. listopada: SVETI  FRANJO ASIŠKI,                                                                   utemeljitelj triju franjevačkih redova.

18,30: Zajednička molitva krunice

19,00: Obred preminuća svetog našeg oca Franje i

Svečana misa. Nakon mise prigodno druženje!

ZAHVALNA NEDJELJA U NAŠOJ ŽUPI: Nedjelja, 15. listopada 2023.

Svečana misa zahvalnica će biti u 11,00 sati u našoj Župnoj crkvi!!!

Hvala našim obiteljima koje svojim obiteljskim darom pomažu u obnovi naše župne crkve i kapele sv. Filipa i Jakova. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima! Unaprijed od srca zahvaljujemo!

Katolički tisak: Glas koncila,MAK za naše vjeroučenike …Glasnici…

ŽUPNI URED