25. NEDJELJA KROZ GODINU                     24. rujna 2023.

Danas uz Župnu misu u 11,00 sati: prvi susret prvopričesnika i njihovih roditelja, te krizmanika i njihovih roditelja i dogovor o pripravi djece za svete sakramente!         Popunjene  prijavnice za Župni vjeronauk će roditelji  predati svećeniku!

Slijedeće nedjelje uz Župnu misu u 11,00 sati: susret vjeroučenika 2. razreda i roditelja, i vjeroučenika 7. razreda i roditelja, i dogovor o dalnjoj  pripravi djece za svete sakramente.

Vjeroučenici će dobiti od vjeroučiteljice prijavnice za Župni vjeronauk koje će roditelji ispuniti i u nedjelju predati svećeniku!

Svi vjernici Zagrebačke nadbiskupije su pozvani na proslavu 25. Obljetnice beatifikacije blaženog Alojzija Stepinca  (NB. 3.listopada 1998. Papa Ivan Pavao II). Slavlje će biti slijedeće subote, 30. rujna na Mariji Bistrici: u 9,00 sati će biti Križni put, a u 11,00 sati svečana misa koju će predvoditi mons. Dražen Kutleša, zagrebački nadbiskup.

Želimo iskazati poštovanje i zahvalnost i moliti nebeski zagovor našeg Blaženika, velikog sina Katoličke Crkve i hrvatskog naroda. Pozivamo vas, vjernike naše župe da se pridružimo ovom slavlju osobnim automobilima. Oni koji nemaju prijevoz, a žele poći na ovo slavlje,  neka se javi u Župni ured radi organizacije  prijevoza!

Hvala našim obiteljima koje svojim obiteljskim darom pomažu u obnovi naše župne crkve i kapele sv. Filipa i Jakova. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima! Unaprijed od srca zahvaljujemo!

Važno!Pozivaju se svi članovi Župnog zbora u srijedu navečer (19,30) na pjevanje i pripravu za blagdan Svetog  Franje. Obavijestite jedni druge!

Katolički tisak: Glas koncila,MAK za naše vjeroučenike …Glasnici…

ŽUPNI URED