20. NEDJELJA KROZ GODINU                    20. kolovoza 2023.

Utorak:  Blažena Djevica Marija Kraljica Blagdan slavimo uz molitvu krunice i večernju misu.

Molitve i pobožnosti u našem Bogoslužnom prostoru:

Svaki dan u 18.30: zajednička molitva krunice. Utorkom: pobožnost sv. Antunu Srijedom: pobožnost sv. Josipu Četvrtkom: klanjanje pred PresvetimPetkom: pobožnost Presvetom Srcu IsusovuSubotom: pobožnost Prečistom Srcu Marijinu.

Potičemo naše roditelje i vjeroučenike da ne zaboravimo na Božju zapovijed: “Spomeni se da svetkuješ Dn Gospodnji”. Dođimo i sudjelujmo u svetoj misi!

Hvala našim obiteljima koje svojim obiteljskim darom pomažu u obnovi naše župne crkve i kapele sv. Filipa i Jakova. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima! Hvala vam za vaš obiteljski dar!

Važno!

Nedjeljom i blagdanom svete mise su u našoj župnoj crkvi, a radnim danom, kao i do sada,   u Bogoslužnom prostoru u prizemlju samostana.

Katolički tisak: Glas koncila, …Glasnici…

ŽUPNI URED