USKRS – Uskrsnuće Gospodinovo                      09. travnja 2023.

Svima  vama i vašim obiteljima, svima onima koje ćete danas susretati,želimo SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

USKRSNI RASPORED  BOGOSLUŽJA  I  BLAGOSLOVA JELA: Svete mise:               8,00 – rana uskrsna misa i blagoslov uskrsnog  jela                                  11,00 – župna uskrsna misa

Sv. Filip u 8,00 sati: uskrsna misa i blagoslov uskrsnog jela. Lučelnica u 9,30 sati: uskrsna misa i blagoslov uskrsnog jela.

Sutra je Uskrsni ponedjeljak: Svete mise: 8,00 i 19,00 sati, a Lučelnica u 9,30 sati.

HVALA onim  vjernicima koji su sudjelovali u Obredima Svetog Trodnevlja i tako se duhovno pripremali za proslavu Uskrsnuća Gospodinovog.

Prošle nedjelje , na nedjelju Caritasa,  milostinja i vaši darovi su bili namijenjeni za Župni Caritas i Caritas zagrebačke nadbiskupije. Skupili smo 868,50  eura, a polovicu od toga je za Caritas Zagrebačke nadbiskupije. Djelatnici našeg Župnog Caritasa su u ovoj korizmi uručili prigodne uskrsne pakete hrane najpoptrebitijim  obiteljima u našoj župi. Hvala našim djelatnicima Caritasa na ljubavi i trudu.

HVALA svima vama koji ste svojim darom sudjelovali u ovoj Caritasovoj akciji!

Ovaj tjedan naši vjeroučenici nemaju župnog vjeronauka. Zato su pozvani sudjelovati u obredima Velikog tjedna i u proslavi Gospodinovog uskrsnuća.

HVALA onim obiteljima koje svojim godišnjim obiteljskim darom pomažu u obnovi naše župne crkve i kapele sv. Filipa i Jakova! Obnova je u tijeku i radovi na konstrukcijskoj  obnovi bi trebali biti dovršeni do 30. lipnja ove godine. Nakon toga ćemo morati nastaviti ostale radove kako bi se mogli vratiti u našu župnu crkvu! Zato vas pozivamo da svi pomognemo i sudjelujemo svojim obiteljskim darom!

Katolički tisak: Glas koncila,  MAK za naše vjeroučenike…