26. NEDJELJA KROZ GODINU                     26. rujna 2021.

Danas  uz župnu misu u 11,00 sati  sastanak roditelja i vjeroučenika               1. i 4. razreda i dogovor o župnim vjeronaučnim susretima. Prijavnice su vjeroučenici dobili od vjeroučiteljice na satu vjeronauka.Lijepo molimo da barem jedan od roditelja sudjeluje na misi i sastanku, te osobno preda svećeniku prijavnicu za župni vjeronauk!

Slijedeće nedjelje uz župnu misu je susret roditelja i vjeroučenika 5. i 6. razreda i dogovor o mjesečnim župnim vjeronaučnim susretima.

Danas navečer u 20,00 sati SJEDNICA ŽPV-a radi zahvalne nedjelje!

Slijedeće nedjelje slavimo zahvalnu nedjelju svečanom                                                MISOM ZAHVALNICOM u 11,00 sati. Dođimo i Bogu zahvalimo za plodove zemlje i njegova dobročinstva kojima nas dariva!  Na filijalama nema mise!Lijepo molimo vrijedne domaćice da ispeku kolače i da se nakon mise malo počastimo!

ŽUPNI VJERONAUČNI SUSRETI  u Klanjcu:

1. razred:  prve nedjelja u mjesecu u10,15 (prije mise)Prvopričesnici: 2. razred:  druge i četvrte nedjelje u mjesecu u 10.15 (prije mise)                            3. razred : svaki petak nakon nastave (oko 12.45)                            4. razred:  treće  nedjelje u mjesecu u 10.15 (prije mise)                5. i 6. razredi: treće nedjelje u mjesecu u 10,15 (prije mise u crkvi) Krizmanici: 7. razred: drugi i četvrti četvrtak u mjesecu nakon nastave                       8. razred: svaki petak nakon nastave

Župni vjeronauk u Lučelnici:

Srijeda: 2. i 3. razred  i 7. i 8. razredi (nakon nastave) Pozivamo sve vjeroučenike i roditelje na redovito sudjelovanje na nedjeljnim misama.

Pozivamo sve pjevače, članove Župnog zbora, u srijedu navečer u 19,30 na pjevanje i pripravu za Zahvalni nedjelju.

Trodnevnica  za blagdan sv. Franje: 01. do 03. listopada (petak-subota-nedjelja) uz večernju misu. Pozivamo članove Frame i SFR-a da se uključe u trodnevnicu.

MARIJANSKO HODOČAŠĆE naše župe u tri Marijanska svetišta Hrvatskog Zagorja: LOBOR, TRŠKI VRH i VINAGORU bit će u subotu, 09. listopada. Predbilježiti se možete u Župnom uredu nakon mise.

Katolički tisak:  Glas koncila, MAK za naše vjeroučenike, Glasnik Marija…